Польща введе нові обмеження через сплеск COVID-19

Польща введе нові обмеження через сплеск COVID-19

У Польщі планують запровадити на наступному тижні деякі обмеження у так званих червоних і жовтих зонах у зв’язку з різким зростанням інфікування COVID-19.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час пресконференції у Варшаві заявив в п'ятницю речник МОЗ Польщі Войцєх Андрусевич.

Коментарів немає