Міністерство оборони Азербайджану повідомило, що військові взяли під контроль сім поселень в Нагірному Карабасі. Під контроль Баку були взяті селища Фізулинського та Джебрільського районів.
Про це заявив міністр оборони Азербайджану генерал-полковник Закір Гасанов, передає AZE.
Коментарів немає