Азербайджан заявив про взяття під контроль семи поселень в Нагірному Карабасі

Азербайджан заявив про взяття під контроль семи поселень в Нагірному Карабасі

Міністерство оборони Азербайджану повідомило, що військові взяли під контроль сім поселень в Нагірному Карабасі. Під контроль Баку були взяті селища Фізулинського та Джебрільського районів.

Про це заявив міністр оборони Азербайджану генерал-полковник Закір Гасанов, передає AZE.

Коментарів немає