Заворушення в Киргизстані: демонстранти захопили будівлі уряду і мерії Бішкека

Демонстранти захопили мерію Бішкека (Фото: REUTERS / Vladimir Pirogov)

В ході масових протестів у Киргизстані демонстранти захопили будівлі уряду і мерії столиці Бішкека.

Інформацію про захоплення мерії 24.kg підтвердив мер міста Азіз Суракматов.

Коментарів немає