На півночі Мілана з рейок зійшов пасажирський потяг, постраждали троє людей.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє ANSA. Сама аварія сталася у комуні Карнате, що за 25 км на північ від Мілана, коли потяг прямував по лінії Мілан-Лечче. Серед постраждалих два машиністи, проте їхні травми незначні, і один пасажир, який вибив вікно у вагоні потяга, щоб вибратися з нього. Читайте також: У Празі зійшли з рейок вантажні вагони потягаЯк повідомляв Укрінформ, минулого тижня поблизу шотландського міста Стонгейвен зійшов з рейок потяг. ЗМІ писали про кількох постраждалих. Фото: ANSA
Коментарів немає