Збройні сили Вірменії втратили понад 550 військовослужбовців унаслідок бойових дій у зоні конфлікту в Нагірному Карабасі.
Про це із посиланням на міністерство оборони Азербайджану повідомляє "Інтерфакс-Азербайджан".
Збройні сили Вірменії втратили понад 550 військовослужбовців унаслідок бойових дій у зоні конфлікту в Нагірному Карабасі.
Про це із посиланням на міністерство оборони Азербайджану повідомляє "Інтерфакс-Азербайджан".
Коментарів немає