Ексофіцера поліції, причетного до загибелі афроамериканця Флойда, випустили з в'язниці

Колишнього офіцера поліції Міннеаполіса Дерека Шовіна, який причетний до загибелі афроамериканця Джорджа Флойда, випустили із в'язниці під заставу в $1 мільйон.

"Можу підтвердити, що він (Дерек Шовін – ред.) більше не перебуває під нашим арештом", - заявила речниця Департаменту виконання покарань штату Міннесота, повідомляє CNN.

Звільнення Шовіна відбулося з певними умовами, хоча в реєстрі вони не уточнюються.

Коментарів немає