Президент Росії Володимир Путін і президент Франції Емманюель Макрон провели телефонну розмову, в якій обговорили ситуацію в Білорусі. Про це повідомляє прес-служба Кремля у вівторок, 18 серпня.
Зазначено, що бесіда відбулася за ініціативою французької сторони.
Коментарів немає