Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин заразився коронавірусом. Зараз він перебуває на самоізоляції.
"У п'ятницю (28 серпня – ред.) після обіду різко погіршилося самопочуття. Вирішив перестрахуватися і здав ПЛР-тест. Результат розвіяв мої надії – "РНК вірусу SARS – CoV2 виявлено". Далі діяв по протоколу – сімейний лікар, антибіотики і самоізоляція", – написав Ганущин на своїй сторінці в Facebook.
Коментарів немає