У вівторок, 1 вересня, канцлер Німеччини Ангела Меркель підтвердила волю федерального уряду до продовження та завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2". За її словами, він буде добудований, попри загрозу санкцій з боку трьох сенаторів США на адресу оператора порту німецького міста Засніц.
Про це Меркель заявила в ході візиту у свій виборчий округ, передає RTL.
Коментарів немає