На мітингу на площу Незалежності зібралося близько 200 тисяч людей
Учасники акції протесту в Мінську після мітингу на площі Незалежності перемістилися до музейно-паркового комплексу «Перемога», де встановлена стела «Мінськ – місто-герой», передає TUT.BY.
Коментарів немає