Після повернення з лікарні президента США Дональда Трампа, який залишається активним носієм коронавірусу, Білий дім перетворився на драматичне місце ізоляції із «аурою недовіри».
Про це йдеться в публікації одразу трьох авторів на сайті впливового телеканалу CNN, повідомляє Укрінформ.
Коментарів немає