Влада Німеччини ввела штраф за відсутність маски

Влада Німеччини ввела штраф за відсутність маски

На всій території Німеччини, крім одного регіону, вводять штраф в розмірі 50 євро за недотримання маскового режиму, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель. Про це в четвер, 27 серпня, повідомляє Deutsche Welle.

"В останні місяці інфекційні показники зросли. Ми сприймаємо це дуже серйозно. У світлі цього нам потрібно переглянути наші стратегії", - сказала вона журналістам за підсумками переговорів з керівниками 16 федеральних земель ФРН.

Коментарів немає