У Чернівецькій області, в якій спалахнули протести проти "червоної" зони карантину, останнім часом серед інфікованих коронавірусом стає все більше дітей. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів глава місцевої обласної держадміністрації Сергій Осачук.
"З початку епідемії коронавірусу в Чернівецькій області 8% від всіх хворих становлять діти. Відсоток невеликий, проте за останні два тижні кількість хворих на COVID-19 дітей зросла втричі", – повідомив чиновник.
Коментарів немає