ВООЗ назвала небезпечну стратегію імунітету натовпу

ВООЗ назвала небезпечну стратегію імунітету натовпу

ВООЗ застерегла від ідеї, що імунітет натовпу - реалістична стратегія в боротьбі пандемією COVID-19. Про це заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус на брифінгу в понеділок, 12 жовтня.

"Колективний імунітет досягається шляхом захисту людей від вірусу, а не шляхом впливу на них. Ніколи в історії охорони здоров'я колективний імунітет не використовувався в якості стратегії реагування на спалах хвороби", - сказав Гебрейесус.

Коментарів немає