Зоною максимальної небезпеки оголошено Париж з передмістями в зв'язку з поширенням коронавірусу. Про це в неділю, 4 жовтня, повідомило агентство France-Presse (AFP) з посиланням на уряд.
За даними агентства, в зв'язку з цим з 5 жовтня уряд Франції введе в столиці нові обмежувальні заходи. Про це, за словами журналістів, буде оголошено на прес-конференції за участю мера Парижа Анн Ідальго.
Коментарів немає