В Івано-Франківську, який потрапив в червону "карантинну" зону, власники міських ресторанів вийшли з протестом до стін обласної поліції.
Як повідомляє "Курс", поштовхом до акції став рейд правоохоронців по центру міста, під час якого вони вимагали закрити кав'ярні, ресторани, кінотеатри і непродуктові магазини.
Коментарів немає