В Івано-Франківську невдоволені бізнесмени вийшли з протестом під стіни поліції

В Івано-Франківську невдоволені бізнесмени вийшли з протестом під стіни поліції

В Івано-Франківську, який потрапив в червону "карантинну" зону, власники міських ресторанів вийшли з протестом до стін обласної поліції.

Як повідомляє "Курс", поштовхом до акції став рейд правоохоронців по центру міста, під час якого вони вимагали закрити кав'ярні, ресторани, кінотеатри і непродуктові магазини.

Коментарів немає