Влада Азербайджану заявила про встановлення контролю ще над дев'ятьма населеними пунктами у Нагірному Карабасі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє APA.
Влада Азербайджану заявила про встановлення контролю ще над дев'ятьма населеними пунктами у Нагірному Карабасі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє APA.
Коментарів немає