Азербайджан заявив, що зайняв у Карабасі ще 9 населених пунктів, Вірменія спростовує

Азербайджан заявив, що зайняв у Карабасі ще 9 населених пунктів, Вірменія спростовує

Влада Азербайджану заявила про встановлення контролю ще над дев'ятьма населеними пунктами у Нагірному Карабасі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє APA.

Коментарів немає