Винищувачі ВПС США 28 вересня почали патрулювання повітряного простору над Болгарією в рамках місії НАТО.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Об’єднаного командування військово-повітряних сил НАТО.
Винищувачі ВПС США 28 вересня почали патрулювання повітряного простору над Болгарією в рамках місії НАТО.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Об’єднаного командування військово-повітряних сил НАТО.
Коментарів немає