Влада Білорусі використала технологію американської фірми, щоб відключити інтернет в країні - Bloomberg

Влада Білорусі використала технологію американської фірми, щоб відключити інтернет в країні - Bloomberg

Силовики на протестах в Мінську 23 серпня (Фото: REUTERS / Vasily Fedosenko)

Білоруський уряд відключив інтернет у країні в день виборів в Білорусі за допомогою технологій американської фірми, пише видання Bloomberg з посиланням на два незалежних джерела.

Коментарів немає