Влада Азербайджану і Вірменії звинуватили одна одну в продовженні обстрілів у Нагірному Карабаху.
Як передає Укрінформ, про це, зокрема, повідомляє сайт Міноборони Азербайджану.
Влада Азербайджану і Вірменії звинуватили одна одну в продовженні обстрілів у Нагірному Карабаху.
Як передає Укрінформ, про це, зокрема, повідомляє сайт Міноборони Азербайджану.
Коментарів немає