Перед отруєнням за Навальним стежили

Перед отруєнням за Навальним стежили

Прес-секретарка російського опозиціонера Кіра Ярмиш розповіла, що перед отруєнням за ним було встановлене стеження.

Про це вона сказала в коментарі "Ехо Москви"."Ми були в робочій поїздці в Новосибірську та Томську. У Новосибірську стеження було абсолютно очевидним. У Томську якраз таки не було, принаймні, воно не було настільки помітним. І взагалі наше відрядження в Томськ було відносно спокійним до цього моменту", - повідомила Кіра Ярмиш.

Коментарів немає