У Чернівцях в дитсадку порушували масковий режим

У Чернівцях в дитсадку порушували масковий режим

У Чернівцях мобільна група, яка перевіряє заклади міста на дотримання карантинних вимог, склала адміністративний протокол стосовно керівництва одного з дошкільних навчальних закладів.

Як повідомляє molbuk.uа, посилаючись на секретаря Чернівецької міськради Василя Продана, протокол був складений за порушення маскового режиму.

Коментарів немає