Перший дзвоник: в Івано-Франківську відкрили школи

Перший дзвоник: в Івано-Франківську відкрили школи

Оскільки Івано-Франківськ вже не входить в "червону" зону карантину, там сьогодні, 21 вересня, відкрилися школи. Учні пішли до навчальних закладів і вперше в цьому навчальному році сіли за парти.

Крім того, для них провели святкову лінійку.

Коментарів немає