В Іспанії допускають введення комендантської години в регіонах через коронавірус

В Іспанії допускають введення комендантської години в регіонах через коронавірус

Уряд Іспанії розглядає введення комендантської години в окремих регіонах через зростання захворюваності коронавірусом. Але рішення може бути складно прийняти.

Про це повідомляє Reuters.

Коментарів немає