Зденек Гржиб повідомив, що з наступного вівторка працюватиме в одній з лікарень Праги
Мер Праги Зденек Гржиб повідомив, що з наступного тижня піде працювати волонтером в одну з місцевих лікарень, де лікують людей з коронавірусом. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
Коментарів немає