Мер столиці Чехії заявив, що піде волонтером у лікарню для хворих на Covid-19

Мер столиці Чехії заявив, що піде волонтером у лікарню для хворих на Covid-19

Зденек Гржиб повідомив, що з наступного вівторка працюватиме в одній з лікарень Праги

Мер Праги Зденек Гржиб повідомив, що з наступного тижня піде працювати волонтером в одну з місцевих лікарень, де лікують людей з коронавірусом. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Коментарів немає