Джерело іранського агентства Fars заявило, що віцепрезидент Ірану з атомної енергетики Алі Акбар Салехі зараз перебуває на самоізоляції.
Віцепрезидент Ірану з атомної енергетики Алі Акбар Салехі заразився коронавірусом. Про це 11 жовтня повідомило іранське агентство Fars News із посиланням на поінформоване джерело.
Коментарів немає