Морська влада Іспанії попередили моряків, які перебувають біля берегів Галісії, про активність косаток у цьому районі останнім часом після того, як іспанська військова яхта втратила частину керма через зіткнення з двома так званими китами-вбивцями. Про це повідомило місцеве видання La Voz de Galicia.
Крім того, в результаті аналогічного інциденту дещо раніше французьке судно також отримало ушкодження, щоправда незначні.
Коментарів немає