Штати звинуватили Росію у провокуванні ДТП в Сирії

Штати звинуватили Росію у провокуванні ДТП в Сирії

США звинуватили Росію у провокуванні ДТП в Сирії.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це із посиланням на слова Джона Уліота, речника Національної ради з питань безпеки США пише The Guardian. “Під час взаємодії російський автомобіль вдарив захищену від мін і засідок машину коаліції, завдавши травм її екіпажу. Для деескалації ситуації коаліційний патруль покинув зону. Такі небезпечні та непрофесійні дії демонструють порушення протоколів з уникнення конфліктів, виконувати які зобов’язалися США та Росія у грудні 2019 року”, - сказав Уліот. Читайте також: У ДТП за участі росіян у Сирії постраждали четверо військових СШАЗа його словами, російські сили протягом останніх місяців постійно заважають американським конвоям, хоча армія США на це й не реагувала публічно. “Коаліція та США не прагнуть ескалації із жодними збройними силами, однак сили США завжди залишають за собою право та зобов’язання захищати себе від ворожих нападів”, - наголосив речник. Нагадаємо: раніше стало відомо, що в результаті ДТП за участі американських та російських військових транспортних засобів у Сирії, отримали легкі травми кілька військових США.

Коментарів немає