Швейцарський уряд на тлі погіршення епідемічної ситуації в країні оголосив у неділю, 18 жовтня, про запровадження нових карантинних обмежень.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.
Швейцарський уряд на тлі погіршення епідемічної ситуації в країні оголосив у неділю, 18 жовтня, про запровадження нових карантинних обмежень.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.
Коментарів немає