МЗС РФ заявило послу Словаччини Петеру Припутену про рішення вислати трьох словацьких дипломатів. Про це в понеділок, 31 серпня, повідомляється на офіційному сайті міністерства.
"31 серпня в МЗС Росії був викликаний посол Словацької Республіки в Російській Федерації П. Припутен, якому заявлено рішучий протест у зв'язку з безпідставним витуренням в серпні ц.р. трьох дипломатичних співробітників посольства Росії в Словаччині. Послу оголошено, що російська сторона, керуючись принципом взаємності, прийняла рішення вислати з Російської Федерації трьох дипломатичних співробітників посольства Словаччини в Москві", - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає