Ураган вбив 18 осіб

Фото: united.states.news

У США внаслідок урагану "Лаура", який накрив південь наприкінці серпня, збільшилась кількість жертв до 18 осіб.

14 людей загинули в Луїзіані і 4 - в Техасі. З них 11 смертей сталися через отруєння чадним газом при використанні генераторів. 5 людей загинули від падіння дерев, ще одна впала з даху будинку, - повідомляє The Weather Channel.

Коментарів немає