Канада ввела санкції проти 31 білоруського чиновника

Канада ввела санкції проти 31 білоруського чиновника

Канада запровадила санкції відносно ще 31 білоруського чиновника за грубі і систематичні порушення прав людини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті уряду Канади.

Коментарів немає