Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн перейшла на режим самоізоляції, який триватиме до 6 жовтня. Про це вона повідомила в понеділок, 5 жовтня.
"Мені повідомили, що я брала участь у зустрічі минулого вівторка, на якій була присутня людина, яка вчора отримала позитивний результат на COVID-19", - зазначила глава ЄК.
Коментарів немає