Дональд Трамп і перша леді Меланія відправляються на карантин (Фото: REUTERS / Carlos Barria)
Президент США Дональд Трамп заявив, що разом із першою леді Меланією відправляється на карантин після того, як у його першої помічниці Хоуп Гікс виявили коронавірус.
"Хоуп Гікс, яка так багато працювала, не роблячи навіть невеликої перерви, тільки що отримала позитивний результат на COVID-19. Жахливо! Ми з першою леді чекаємо результатів наших тестів. А поки ми почнемо наш процес карантину", - заявив Трамп.
Коментарів немає