Ізраїль вводить повний карантин через пандемію коронавірусу

Ізраїль вводить повний карантин через пандемію коронавірусу

Ізраїль із п'ятниці вводить жорсткий карантин до кінця Сімхат Тора, який святкують 10 жовтня. "Локдаун" країни триватиме щонайменше два тижні.

Ізраїль із п'ятниці, 25 вересня, вводить повний карантин на два тижні, повідомив прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньяху на засіданні кабінету міністрів увечері 23 вересня. Реліз його виступу опубліковано на сайті міністерства охорони здоров'я країни.

Коментарів немає