В італійському регіоні Ломбардія можуть ввести комендантську годину через зростання кількості нових випадків коронавірусу. Відповідну пропозицію напередодні схвалив міністр охорони здоров'я Роберто Сперанца, хоча поки що не у письмовій формі.
Про це повідомляє La Repubblica.
Коментарів немає