Члена білоруської координаційної ради опозиції Ольгу Ковалькову, вночі силоміць вивезли до кордону з Польщею та випустили у нейтральній смузі. На польській стороні Ковалькову забрав рейсовий автобус, на якому вона дісталася Варшави.
Про це розповіла сама опозиціонерка під час прес-конференції у Варшаві. За її словами, спецслужби Білорусі запропонували їй або утримання під вартою, або насильна депортація з країни. Після цього, на Ковалькову одягли маску, поклали на підлогу автомобіля та вивезли до прикордонного переходу Брузги.
Коментарів немає