На Волині з початку навчального року коронавірус виявили у 42 школярів і 105 працівників шкіл.
Як повідомляє головний санітарний лікар області Наталія Янко, за останню добу COVID-19 виявили у 5 учнів і 19 працівників навчальних закладів. Випадки захворювань зареєстровані у всіх районах області, крім Старовижівського. На самоізоляції перебувають понад 3,5 тисячі учнів і понад 360 людей з числа персоналу.
Коментарів немає