Франція відправлятиме до в’язниці лікарів за «свідоцтва про незайманість»

Франція відправлятиме до в’язниці лікарів за «свідоцтва про незайманість»

Згідно з проєктом закону, урядовці пропонують ввести рік тюремного увʼязнення і штраф у розмірі €15 тисяч для медпрацівників, які будуть видавати «свідоцтво про незайманість».

Уряд Франції планує заборонити перевірку на незайманість серед вірян, що є частиною деяких релігійних культур. Про це йдеться в законопроєкті Міністерства внутрішніх справ країни, пише BBC.

Коментарів немає