Хворий на коронавірус Трамп має намір залишити госпіталь

Хворий на коронавірус Трамп має намір залишити госпіталь

Президент США Дональд Трамп планує найближчим часом залишити військовий госпіталь, де він лікується від коронавірусу COVID-19. Про це він написав у Twitter у понеділок, 5 жовтня.

"Я залишу прекрасний медичний центр Уолтера Ріда сьогодні о 18.30 (1:30 ночі вівторка за Києвом - ред.) ... Почуваю себе дійсно добре! Не бійтеся COVID. Не давайте йому взяти верх над вашим життям ... Я почуваю себе краще, ніж 20 років тому!" - написав він у понеділок у Twitter.

Коментарів немає