Президент США Дональд Трамп планує найближчим часом залишити військовий госпіталь, де він лікується від коронавірусу COVID-19. Про це він написав у Twitter у понеділок, 5 жовтня.
"Я залишу прекрасний медичний центр Уолтера Ріда сьогодні о 18.30 (1:30 ночі вівторка за Києвом - ред.) ... Почуваю себе дійсно добре! Не бійтеся COVID. Не давайте йому взяти верх над вашим життям ... Я почуваю себе краще, ніж 20 років тому!" - написав він у понеділок у Twitter.
Коментарів немає