218 протестувальників, які постраждали під час мітингів у Киргизстані, госпіталізували, семеро людей перебувають у реанімації, повідомили в міністерстві охорони здоров'я країни.
Під час протестів у столиці Киргизстану Бішкеку постраждало щонайменше 768 осіб, повідомили "Інтерфаксу" в міністерстві охорони здоров'я країни.
Коментарів немає