Член Координаційної ради білоруської опозиції та колишній директор Купалівського театру Павло Латушко покинув країну в ніч на 2 вересня. Виїхав до Польщі.
Латушко підтвердив, що на даний момент перебуває в Польщі, проте підкреслив, що виїхав він без наміру емігрувати, - повідомляє "Наша Ніва".
Коментарів немає