У Мінську на площі Свободи правоохоронці затримали близько 20 журналістів.
Представників ЗМІ посадили в мікроавтобус і відвезли в невідомому напрямку "для перевірки документів". Про це повідомляє TUT.by.
У Мінську на площі Свободи правоохоронці затримали близько 20 журналістів.
Представників ЗМІ посадили в мікроавтобус і відвезли в невідомому напрямку "для перевірки документів". Про це повідомляє TUT.by.
Коментарів немає