У Вірменії заявила про п'ять загиблих цивільних після початку перемир'я

У Вірменії заявила про п'ять загиблих цивільних після початку перемир'я

Після вступу в силу угоди про припинення вогню не менше п'яти мирних жителів Арцаха були вбиті азербайджанськими збройними силами. В цілому, в Арцахе загинули 25 мирних жителів, з них дев'ять жінок і дитина.

Про це повідомляє Armenia today з посиланням на омбудсмена Арцаха Артака Бегларяна. За його словами, принаймні 102 мирних жителя отримали поранення.

Коментарів немає