В "червоному" Тернополі вирішили не посилювати карантин

В

У Тернополі, де коронавірус підтвердили у мера міста, відмовилися посилювати карантинні обмеження, попри те, що його віднесли до "червоної" зони.

Таке рішення було прийнято на засіданні міського оперативного штабу з протидії поширення епідемії COVID-19, яке транслювалося в Facebook.

Коментарів немає