На берег викинуло тисячі мертвих тварин

На берег викинуло тисячі мертвих тварин

Біля берегів Камчатки на Далекому Сході Росії сталася екологічна катастрофа. На берег викинуло тисячі морських тварин. Їх поспіхом прибрала місцева влада.

У воду потрапили невідомі отруйні речовини. Чиновники кажуть, причиною стали токсичні водорості, яких шторм підняв з глибин, або вулканічна активність. Екологи це заперечують.

Коментарів немає