Біля берегів Камчатки на Далекому Сході Росії сталася екологічна катастрофа. На берег викинуло тисячі морських тварин. Їх поспіхом прибрала місцева влада.
У воду потрапили невідомі отруйні речовини. Чиновники кажуть, причиною стали токсичні водорості, яких шторм підняв з глибин, або вулканічна активність. Екологи це заперечують.
Коментарів немає