Головний лікар омської міської клінічної лікарні №1 запропонував колегам із німецької клініки "Шаріте" обмінятися зразками біологічних рідин російського опозиціонера Олексія Навального як доказ версії про ймовірне отруєння.
Головний лікар омської міської клінічної лікарні №1, куди спочатку надійшов на лікування російський опозиційний політик Олексій Навальний, у листі попросив медиків берлінської клініки "Шаріте" надати докази отруєння Навального. Лист Мураховського опублікував у Telegram-каналі ведучий російської програми "60 минут" Євген Попов.
Коментарів немає