Павло Дуров вибачився за збій у роботі Telegram

В роботі Telegram стався збій (Фото: glossua / Twitter)

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров вибачився за збій у роботі програми та розповів про причини неполадок.

"Прошу вибачення через неполадки. Ми знаємо, наскільки важливо для вас мати доступ до своїх повідомлень цілодобово. Ми працюємо над цим", - заявив Дуров.

Коментарів немає