У Берліні за годину пограбували два банки

У Берліні за годину пограбували два банки

У Берліні 25 серпня протягом однієї години сталося два напади на різні банки, в обох випадках грабіжники втекли. Про це пише Bild.

Відзначається, що спроби пограбування банків відбулися в районах Шенеберг і Шарлоттенбург. Ніхто не постраждав. Скільки було грабіжників, у поліції поки не з'ясували. Чи є зв'язок між двома нападами, у поліції перевіряють.

Коментарів немає