У Німеччині демонстранти напали на поліцію

У Німеччині демонстранти напали на поліцію

Під час сутичок поліція застосувала сльозогінний газ

У Лейпцигу (Німеччина) у п’ятницю ввечері спонтанна демонстрація переросла у сутички з поліцією. Про це повідомляє Spiegel.

Коментарів немає